Problem z bankiem?
Weź pożyczkę przez Internet!

Telewizor, lodówka, aparat...już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie! Kolorowe reklamy zapewniają nam, konsumentom, posiadanie wielu przedmiotów domowego użytku od zaraz nawet, jeśli nie posiadamy całej kwoty potrzebnej na zakup wymarzonej rzeczy. Sklepy kuszą niebanalną ofertą i niskimi cenami. Czy rzeczywiście zakupy w dzisiejszych czasach są tak proste jak zapewniają nas media?

Zanim zostaniemy szczęśliwymi posiadaczami nowego sprzętu agd, pojedziemy na wymarzony urlop, który spłacimy w ratach lub też wyślemy dzieci na ferie, musimy zgłosić się po kredyt. I tutaj na naszej drodze mogą pojawić się problemy. Mimo, iż wydawać by się mogło – dzisiaj wszyscy biorą kredyt, to jednak...nie wszyscy go dostają. Na szczęście rozwiązaniem mogą być pożyczki przez Internet.


Kredyt nie dla każdego

Bank niekiedy może odmówić przyznania kredytu nawet na niewielką kwotę. Najczęstszą przyczyną jest brak zdolności kredytowej, co oznacza, że zdaniem banku nie będziemy w stanie spłacić całej zaciągniętej kwoty. Dlaczego? Przyczyny są różne: zbyt małe dochody, zbyt duże obciążenia finansowe w skali miesiąca - na przykład innych rat kredytu, a także niekorzystna historia kredytowa. O tę ostatnią wcale nietrudno. Wystarczy kilkukrotnie nie spłacić terminowo raty zaciągniętego wcześniej kredytu. Jeden nieuregulowany mandat może spowodować ściągnięcie kwoty ze zwrotu podatku, co również niekorzystnie wpłynie na naszą ocenę zdolności kredytowej, nawet posiadanie debetu na koncie osobistym, który łatwo osiągnąć często płacąc kartą zbliżeniowo (transakcje tego typu przechodzą w niektórych bankach z opóźnieniem, dlatego jeśli w międzyczasie wypłacimy wszystkie pieniądze z konta, na rachunku tworzy się debet) może być brany pod uwagę podczas przyznawania pożyczki przez bank.

Oczywiście nie jest powiedziane, że o kredyt, czy też pożyczkę musimy wnioskować tylko do banku, w którym prowadzimy swoje konto osobiste. Każda placówka inaczej ocenia zdolność kredytową klienta, jednak to i tak nie daje nam pewności pozytywnego rozpatrzenia złożonego przez nas wniosku o pożyczkę.


Rozwiązanie – pożyczka przez Internet

Rozwiązanie problemów z bankiem może pożyczka przez Internet, oferowana przez wiele instytucji finansowych. Chcemy szybkiej pożyczki gotówkowej pozabankowej? To możemy ją otrzymać siedząc wygodnie w fotelu bez zbędnych formalności, żmudnych przygotowań.

Wystarczy wybrać firmę pożyczkową, zarejestrować się na jej stronie internetowej oraz złożyć wniosek, który rozpatrywany jest praktycznie natychmiastowo. Następnie w kilkanaście minut na naszym koncie pojawia się wybrana kwota, którą możemy wykorzystać na dowolny cel.

W razie wątpliwości do dyspozycji mamy obsługę firm pożyczkowej, z którą jesteśmy w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym podczas wnioskowania o pożyczkę.

Biuro Obsługi Klienta: 876 181 062

Przelewy są realizowane: pon.-piąt.: 8:00 - 20:00, sob.-niedz.: 9:00 - 16:00