Szybka pożyczka od zaraz czeka na ciebie

08.02.2016

Rozpoczęły się wakacje, twoje dzieci chciałyby pojechać na kolonie, a tobie brakuje funduszy? Nie masz pomysłu, skąd wziąć pieniądze, a bardzo zależy ci, aby twoje mogły się cieszyć wolnym czasem tak, jak ich rówieśnicy? Nic prostszego! Szybka pożyczka od zaraz jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Przekonaj się sam, jak łatwo możesz uzyskać pieniądze, które spełnią marzenia twoich dzieci. Już teraz zarejestruj się na stronie internetowej www.alfakredyt.pl i złóż wniosek o swoją pożyczkę.

Dzięki uproszczonej procedurze wnioskowania i rozpatrywania złożonych wniosków, większość klientów z pozytywną decyzję otrzymuje swoje pieniądze tego samego dnia prosto na swoje konto. Współpracujemy z bankami Alior Bank, mBANK, Bank Pekao, PKO Bank Polski i Bank Zachodni WBK. Dzięki czemu klienci posiadający swoje osobiste konta w tych bankach mogą otrzymać środki na swoje konto nawet w 15 minut od momentu pozytywnej decyzji ich wniosku i przyznaniu pożyczki.

Sam proces wnioskowania jest innowacyjny i odbywa się wyłącznie internetowo. Dzięki temu klienci nie muszą nawet wychodzić z własnego domu, aby złożyć swój wniosek, a decyzję o przyznaniu otrzymują za pośrednictwem wiadomości SMS. Proces ten nie mógłby wyglądać prościej. Zarejestruj się poprzez dostępny na stronie internetowej formularz i wypełnij wniosek. Kolejno wybierz interesującą cię kwotę pożyczki, pamiętając, że maksymalna kwota to 3000 zł. Poczekaj na decyzję, która przyjdzie do ciebie wiadomością SMS. Później sprawdź, czy na twoim koncie są już dostępne nowe środki. Przelewy są realizowane od poniedziałku do niedzieli. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami za pośrednictwem infolinii lub formularza dostępnego na twojej stronie. Nie wahaj się kontaktować, gdy masz jakiekolwiek pytania. Z przyjemnością udzielimy na nie odpowiedzi.

Już tysiące klientów przekonało się o zaletach naszych pożyczek. Wielu z nich wraca do nas ponownie, gdy potrzebują szybkiej gotówki bez zbędnych formalności. Dołącz do tego zadowolonego grona już dzisiaj.

Biuro Obsługi Klienta: 876 181 062

Przelewy są realizowane: pon.-piąt.: 8:00 - 20:00, sob.-niedz.: 9:00 - 16:00