Szybka gotówka online, abyś cieszył się wakacjami

08.02.2016

Wakacje to dla wielu z nas czas większych wydatków. Czas urlopowy i poprzedzające go długie miesiące pracy sprawiają, że potrzebujemy i chcemy odpocząć. Wakacje w tropikach mogą okazać się jednak nieosiągalne dla wielu z nas z przyczyn finansowych. Niezależnie jednak, czy chcemy się wybrać na wczasy zagraniczne, czy odpoczynek na polskim morzem, lub górami i brakuje nam na to funduszy, interesującą opcją jest poznanie zalet, jakie ma szybka gotówka online. Może się bowiem okazać, że pomimo braku środków finansowych na zasłużony odpoczynek, możemy sobie pozwolić na pożyczenie pieniędzy w dogodny dla siebie sposób.

Jest wiele interesujących możliwości, które znajdują się w Internecie. Jednak nie wszystkie z nich mogą się pochwalić byciem wiarygodnymi. Jednym z pożyczkodawców, którym warto zaufać jest Alfakredyt. Udzielają oni pożyczek przez Internet w jasny i czytelny sposób. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, ani nieścisłości. Wszystkie informacje są podane na stronie internetowej tak, aby każdy mógł się z nimi zapoznać. Od samego początku klient może zobaczyć, jak będzie wyglądał sposób pożyczenia przez niego pieniędzy, jakie koszty się z nim wiążą oraz w jaki sposób może złożyć wniosek, otrzymać pożyczkę i ewentualnie przedłużyć okres spłaty, jeżeli tylko ma taką potrzebę.

Klient wybiera kwotę pożyczki używając graficznie przedstawionego suwaka, który pokazuje mu wysokość oraz czas spłaty. Widzi on termin spłaty, całkowity koszt i sumę. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych informacji. Cały proces jest jasny i przejrzysty. Do dyspozycji klienta pozostaje przez cały czas infolinia, pod którą możesz uzyskać wszelkie interesujące go informacje bezpośrednio od konsultanta.

Wnioski są przyjmowane przez cały dzień, przez 24 godziny na dobę. Firma pracuje przez siedem dni w tygodniu, aby rozpatrywać przychodzące wnioski oraz realizować przelewy. Klienci wybranych banków mogą otrzymać pieniądze bezpośrednio na swoje konta nawet w ciągu 15 minut od otrzymania wiadomość o przyznanej pożyczce.

Alfakredyt ma certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, przyznany przez Big InfoMonitor S.A.

Biuro Obsługi Klienta: 876 181 062

Przelewy są realizowane: pon.-piąt.: 8:00 - 20:00, sob.-niedz.: 9:00 - 16:00