Pożyczka na umowę zlecenie w nagłej potrzebie

08.02.2016

Pracujesz na umowę zlecenie i zastanawiasz się, czy masz możliwość wzięcia pożyczki? Nie ma nic bardziej prostszego. W Alfakredyt przychodzi ci z pomocą. Pożyczka na umowę zlecenie jest dostępna w naszej ofercie. Nie musisz obawiać się odrzucenia swojego wniosku nawet, gdy nie masz umowy o pracę. Nie wymagamy stałego zatrudnienia, aby przyznać ci dodatkowe środki na zaspokojenie twoich potrzeb. Wystarczy, że już dzisiaj zarejestrujesz się na naszej stronie internetowej, wypełnisz wniosek rejestracyjny i zdecydujesz, jakiej wysokości dodatkowe środki chciałbyś otrzymać. To naprawdę bardzo proste. Nie potrzebujesz nic innego, jak tylko dowód osobisty. Chętnie udzielimy ci pożyczki nawet do 3000 zł.

Po zarejestrowaniu się prześlij 1 grosz na jedno z wymienionych na naszej stronie rachunków bankowych, które należą do naszej firmy. W ten sposób potwierdzisz swoje konto. Otrzymane wnioski rozpatrujemy jak najszybciej. Pracujemy siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, od 07:00 do 22:00 i w weekendy od 09:00 do 20:00. W te dni realizujemy również przelewy. Same wnioski składać można natomiast 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli masz konto w jednym z banków z nami współpracujących, tj. Alior Bank, mBANK, Bank Pekao, PKO Bank Polski lub Bank Zachodni WBK, możesz otrzymać środki na swoje konto nawet w czasie 15 minut od momentu akceptacji twojego wniosku. To naprawdę takie proste.

Nawet, jeśli nie masz własnej gotówki, możesz wyjechać na wakacje i odpocząć od pracy praz codziennego życia. Z nami jest to możliwe. Nie pytamy, na jaki cel potrzebujesz gotówki i jesteśmy otwarci na twoje potrzeby. Każdy niespodziewany wydatek nie będzie dla ciebie trudnością z Alfakredyt. Przekonaj się o tym sam stając się naszym klientem lub dzwoniąc na infolinię naszego biura obsługi, aby jeszcze bliżej zapoznać się z naszą ofertą. Zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na twoje pytania i rozwiąż wszelkie wątpliwości. Pożyczanie pieniędzy nigdy nie było takie proste. Minimum formalności i pełna satysfakcja klienta są naszym priorytetem.

Biuro Obsługi Klienta: 876 181 062

Przelewy są realizowane: pon.-piąt.: 8:00 - 20:00, sob.-niedz.: 9:00 - 16:00