Najszybsza pożyczka przez Internet jest naprawdę dostępna

08.02.2016

Potrzebujesz szybko gotówki i nie masz czasu na wszystkie bankowe formalności? Oczekujesz sprawnej i skutecznej obsługi? W takim razie najszybsza pożyczka przez Internet w Alfakredyt jest odpowiedzią na twoje potrzeby. Nie zwlekaj, odwiedź naszą stronę i dowiedz się, jak łatwo i sprawnie możesz otrzymać środki gotówkowe prosto na konto w twoim własnym banku.

Zarejestruj się, wypełnij formularz rejestracyjny, wybierz kwotę pożyczki, jaka cię interesuje i zaczekaj na naszą odpowiedź. Przyjmujemy wnioski przez wszystkie dni tygodnia, a przelewy wykonujemy od poniedziałku do niedzieli. Klienci takich banków, jak Alior Bank, mBANK, Bank Pekao, PKO Bank Polski lub Bank Zachodni WBK, otrzymują pieniądze nawet w ciągu 15 minut, jeżeli posiadają konto w jednym z wymienionych przez nas banków. Jeśli konto jest prowadzone w innym banku, to czas realizacji przelewu będzie zależał od tego banku i może być dłuższy niż 15 minut. Do twojej dyspozycji jest nasze biuro obsługi klienta, które zawsze chętnie odpowie na twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Nie musisz przedstawiać zbędnych dokumentów. Wystarczy dowód osobisty, abyś miał szansę na przyznanie pożyczki. Sam wybierasz kwotę, jakiej potrzebujesz, przy czym maksymalnie może to być 3000 zł. Nie musisz się obawiać, jeśli nie możesz spłacić raty w terminie. Skontaktuj się z nami, a pomożemy ci przesunąć termin spłaty. 

Niezależnie, czy chcesz dzięki pożyczce wyjechać na wakacje, naprawić auto, czy kupić nową lodówkę, bądź pralkę, z nami masz taką możliwość. Nie musisz przedstawiać zbędnych dokumentów, aby uzyskać naszą zgodę. W Alfakredyt pożyczanie jest łatwe i przyjemne. Nie musisz wychodzić z domu. Wszystko odbywa się nowocześnie, a zarazem prosto i przejrzyście przez Internet. Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i przekonaj, jakie to proste. Będzie nam miło powitać cię w gronie naszych klientów.

Biuro Obsługi Klienta: 876 181 062

Przelewy są realizowane: pon.-piąt.: 8:00 - 20:00, sob.-niedz.: 9:00 - 16:00