Kredyt na 30 dni na twoim koncie już dzisiaj

08.02.2016

Możliwości na szybkie pożyczenie pieniędzy naprawdę istnieją. Przekonałam się o tym, gdy organizowałam przyjęcie urodzinowe dla mojego męża. Kredyt na 30 dni okazał się dla mnie wtedy wybawieniem.

Wszystko było dopięte na ostatni guzik: goście zaproszeni, restauracja wynajęta, menu uzgodnione. W ostatniej chwili okazało się jednak, że będzie kilkoro gości więcej. Ucieszyłam się, jednak wiedziałam, że pieniądze, które akurat miałam nie są wystarczające na pokrycie kosztów tych kilku nowych osób. Nie miałam czasu iść do banku, aby wnioskować o pożyczkę, a nie chciałam też pożyczać gotówki od znajomych, ani rodziny. Postanowiłam poszukać w Internecie informacji o tym, jak mogłabym szybko dostać kredyt. Wiedziałam, że potrzebuję go na krótki okres czasu. Tak oto trafiłam na stronę internetową Alfakredyt. Szybko zapoznałam się ze wszystkimi informacjami, i nie zwlekając zarejestrowałam się i wypełniłam swój wniosek. Nigdy nie miałam problemów ze spłatą jakichkolwiek pożyczek. Miałam dobrą historię w Biurze Informacji Gospodarczej i stałe dochody. Liczyłam więc, że dostanę decyzję oraz pieniądze bardzo szybko i nie przeliczyłam się. Nie minęła chwila, jak przyszedł SMS z dobrą wiadomością, a na moim koncie pojawiły się środki. Sytuacja była uratowana. Jestem bardzo zadowolona, że jest taka opcja wzięcia szybkiego kredytu. Nie musiałam przedstawiać żadnych dokumentów, wystarczył mój dowód osobisty. Od razu wiedziałam, jaki będzie całkowity koszt kredytu i w jaki sposób mam spłacić zobowiązanie. Do mojej dyspozycji była również infolinia, na której mogłam wyjaśnić swoje ewentualne wątpliwości bądź uzyskać odpowiedzi na pytania, jeśli takie miałam. Teraz, gdy mam już założone swoje konto, wystarczy, że następnym razem, gdy będę chciała pożyczyć pieniądze, zaloguję się na nie i wyślę wniosek. Kolejna pożyczka jest jeszcze prostsza.

Z pewnością wrócę do Alfakredyt przy następnej okazji, w której będę potrzebowała dodatkowych i szybkich pieniędzy. Mogę polecić ich każdemu, kto ma niespodziewane wydatki i szybko poszukuje sposobu na zdobycie dodatkowych funduszy. Szybko, sprawnie i konkretnie – tak powinno być wszędzie!

Biuro Obsługi Klienta: 876 181 062

Przelewy są realizowane: pon.-piąt.: 8:00 - 20:00, sob.-niedz.: 9:00 - 16:00